Reggel hallottam, hogy a cégek 80%-a itthon még nem akar AI -al automatizálni, mert bizalmatlan vele szemben.
Nos, ezért készítem el azt az oktató videót, amiben saját AI asszisztenst készítünk (programozni nem kell hozzá) közösen.
A nulláról készítjük és nagyon érthetően lépésről-lépésre.
Pár nap és kész, már csak az van hátra, hogy ne csináljon “jóindulatból” kárt.
Szeretnék a Magyar vállalkozók fejével látni (problémákat), s amit lehet közösen automatizálni, gyorsan megoldani.
Lehet Te is tudnál helyette mást csinálni!
Ha ötleted, vagy kérdésed van itt tudod feltenni: pedro@amtech.hu
Szekrényi Péter – Pedro
Tulajdonos és szakmai vezető
Amtech Rendszerház
